Het weer in Lochem was zoals we dat vaker gehad hebben. Nattig!! We hebben wel eens vaker vochtig weer gehad, maar dan was het 30 graden. 't Is altijd regen of heel warm in Lochem. Dus dit jaar weer een keer wat minder.
Voor menigeen was het nog een beetje vakantie, waardoor er wat minder mensen waren. Maar nog altijd een 45 man/vrouw die zich goed vermaakt hebben in het bos.
En door deze trial was er gelukkig ook het moment om aan Geert Roekevisch, de organisator van de Lochemse Trial, de Wisselklep van Verdienste voor CTN uit te reiken. (kleppen als prijs zijn een traditie binnen CTN). Al jaren zorgt hij in zijn uppie dat de trial in Lochem verreden kan worden. Dus vanuit de CTN'ers is die prijs zeker op zijn plaats. Laten we hopen dat Geert het nog een stuk langer volhoudt dan de tijd waarvan hij nog kan genieten van de Trofee. Want het is tenslotte een wisseltrofee.
De fotoos die gemaakt zijn hebben we geplaatst en het verslagje kun je Hier Lezen.